Supkopp, St Petersburg, Ryssland, 1700-tal, ej identifierad mästare, dekor av bladslingor, godronnerat liv, höjd 3,5cm, åldersbetingat slitage, otydliga stämplar, bucklor, silver. Vikt: 22,2 g
Auktnr | SE1.20240508.A56913 |
Utropspris | 1 200 kr |
Stänger | 2024-05-08 19:56:00 |
Provision | 180 kr |
Frakt | 129 kr |